kim bu koala?

önceliğimiz sizlersiniz, müşteri her zaman haklıdır politikası koalanın en temel hususu!

hakkımızda

2010 yılından itibaren profesyonel olarak reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile bir çok kurumsal firmanın yolculuğuna eşlik ediyoruz.

Koala Creative olarak kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım ve yazılımı, arama motoru optimizasyonu(SEO), hosting ve sunucu hizmeti, alan adı hizmeti, google ads, marka konumlandırma, grafik tasarım, sosyal medya takip ve analiz, blog ve içerik üretimi, video kurgu ve montaj, ilan reklamları, stand tasarımları ve e-posta ile pazarlama iletişimi gibi bir hizmetleri tek bir noktadan sunuyoruz.

yüksek kalitede tasarımlar!

profesyonel ve güçlü çözümler sunan koala, tasarımlarını en yüksek çözünürlükte ve baskıda problem yaşanmayacak bir şekilde teslim etmektedir.

kurumsal kimlik

işletmenizin ihtiyacı olan çalışmalar, mark up çalışmalarımız ile hayat buluyor!

dijital görüntü

dijital ekran görüntüsünde kalitesini zirvede sunan koala akıllı cihazlarınızda bile aynı kaliteyi sunmakta!

profesyonel cizimler

iletişim

koala ile tanıştığınıza göre artık iletişime geçmenin zamanı değil mi? 

nerede bu koala 😕

mutlu müşteriler 🙂

fotograf dergisi 1

100 lerce sayısı olan dergimizin bu güne kadar web hizmetini hosting ve mail hizmetini kesintisiz sağlamaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çevremde ki herkese rahatlıkla Koala’yı söylüyorum ve bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadık. Herşey için teşekkür eder, başarılar dilerim.

ÖMER SERKAN BAKIR
Fotograf Dergisi
alz motors yorum

Web sitelerimin tasarımlarını, hedef kelimelerimde yükselme işlemlerimi, reklam danışmanlığı ve kurumsal kimlik çalışmasını kendilerine yaptırdım. Zamanında söz verdiğiniz gibi ve titizlikle raporlarınızı sunduğunuz için teşekkür ederim.

BURAK ALAZ
ALZ Motors
fighting fit club yorum

Anlaştığımız üzere zamanında teslim ettiğiniz bölgemiz de 20 kelime de ilk sayfa da olduğumuz için, web sitemizi özenle tasarladığınız için ve mail hizmetinizi kesintisiz kullandığımız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

CEVAT ALİBEYOĞULLARI
Fighting Fit Club
kısaca biz

2010 yılından itibaren profesyonel olarak reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile bir çok kurumsal firmanın yolculuğuna eşlik ediyoruz.


 

Turuncu Logo