Basılı İş Sipariş İptali
İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için iletişim formundan bizlerle iletişime geçip veya arayıp, grafik bölümümüz ile detaylı iş alım ve teslim sürecinde sıraya geçilmesi gerekmektedir. Eğer dosyasın hazır ve gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise bizlere bildirdiğiniz kayıtlı olan e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi info@koalacreative.com.tr adresine e-posta ile veya İnternet Sitesi’nde belirtilen ‘Müşteri Hizmetleri’ telefon numarası vasıtası ile iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

Web Sitesi Sipariş İptali
Web siteniz yapılmaya başlandıktan sonra, iptal işlemi yapılmamaktadır.

Aylık İşlemlerin İptali

Sosyal Medya Uzmanlığı, Reklam danışmanlığı, Seo danışmanlığı vb. gibi uzmanlık ve danışmanlık hizmetlerimizde aylık olarak çalışıldığı için ödeme iş öncesi alınp işe başlanılmaktadır. Müşteri taraflı iade söz konusu değildir. İşe başlanıldığında ay bitiminde eğer iki taraf arasında sözleşme yıllık ise yıllık ücret tek kalem olarak Koala Creative tarafına banka hesapları aracılığı ile yatırılıp sözleşme iptal edilebilir. Belirli aylık veya yıllık anlaşılan sözleşmelerde iptal sadece bu şekilde sağlanılmaktadır.

İade Koşulları
Size özel hazırlanan işler haricindeki tüm siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alı nacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Web Sitesi  İade
Web siteleriniz istediğiniz şekilde tarafınıza teslim edilir. İkinci bir tasarım değişikliği tekrar kesinlikle olmaz iş nasıl alındıysa o şekilde yapılır ve size özel tasarlandığı için, iadesi mümkün değildir.

Basılı İş İade İşlemleri
İade işleminin yapılabilmesi için siparişiniz ile birlikte size teslim edilen faturanın arka yüzünde bulunan iade formunun eksiksiz olarak doldurularak Yurtiçi Kargo şubesine aşağıdaki adrese ‘Karşı Ödemeli’ olarak göndermeniz gerekmektedir:

Koala Creative
Şehit Sinan Eroğlu Sok. No:19/D Merkez Sarıyer/İstanbul
0850 305 62 52

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben 10 gün içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.