büyümeye hazırmısınız ?

efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Bireysel veya kurumsal firmanız için web tasarım, özel yazılım, seo, e-ticaret & danışmanlığı, reklam danışmanlığı, sosyal medya uzmanlığı, animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanın da doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde en etkin hizmeti sunuyoruz.

web tasarım

efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Kurumsal firmanız için web tasarım, animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde en etkin hizmeti sunuyoruz.

özel yazılım

kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinlenir. Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır, sizlere raporlandırma yapıldıktan sonra işlemlere başlanılır.

seo

dijital dünyadaki platformunuzun kaynak kodlarını Google ve diğer arama motorlarına eksiksiz ve kurallara uyumlu olmasını titizlikle tamamlayıp, bu süreç sonrasında sizlere potansiyel müşteri hedeflerinizde net dönüş sağlayacak kelimelerinizi tespit edip veya sizlerin sunduğu kelimelerin aranma hacimlerine göre sizlere fiyat/gün raporu sunarak hizmet sağlamaktayız.

e-ticaret & danışmanlığı

e-ticaret platformların da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri potansiyel müşterilerinize ulaştıracak şekilde düzenlemesini ve yayınlanmasını sağlıyoruz, e-ticaret web sitesi hizmetimiz ile dijital dünya da sizlerin bilinirliğini ve satışlarınızı maksimum seviye de arttırıyoruz. Mevcut bir e-ticaret web sitesi alt yapınız var ise e-ticaret danışmanlığı hizmeti alarak gerekli tüm işlemleri tarafımızdan hallediyoruz.

reklam danışmanlığı

ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en çok aranma hacmine sahip ve geri dönüş sağlayabilecek olan kelimeleri tespit edip, yüksek tıklanma alarak tıklama başına en düşük maliyet ile, size özel Google Ads reklam panelinize entegre ederek panelin; takibini, anahtar kelimeleri, iyileştirmeni, kampanyaları, reklamları, negatif kelimeleri, hataları ve tüm işlemlerini profesyonel olarak günlük takibini yaparak sizlere rapor sunmaktayız.

sosyal medya uzmanlığı

kurumsal sosyal medya hizmetimiz ile sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, aylık olarak sosyal medya hesaplarınıza firmanızın ürünlerini ve kimliğini tanıtacak bir şekilde özel video tasarlanarak müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.

projeniz bizimle hayat bulsun !