hedefleriniz için!

sunduğumuz hizmetler

Web tasarım

efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz. Kurumsal firmanız için web tasarım, animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz. Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde en etkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz.


video kurgu ve montaj

firmanızın veya bireysel videolarınızın tarafımızca iç mekan, dış mekan, animasyonlu, veya animasyonsuz bir şekilde işletmenizin hizmet verdiği ürünleri, oluşturmuş olduğunuz bir kampanyayı ve genel bir tanıtımı kurumsal kimliğinize özel video kurgusu ile tasarlayıp montajını yaparak kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktayız.


içerik editörlüğü

wordpress ve diğer tüm yazılımlarınızda; editörlerimiz tarafından özgün ve anlaşılır bir şekilde veya sizlerin gönderdiği içerikleri, Google ve diğer arama motorlarına uygun bir şekilde içeriklerinizi hazırlayıp içerik editörlüğü hizmetimizce web sayfanızda ulaşılabilir kitlenize ve kurallara uygun bir şekilde eklenen içeriklerin yeni kitleye ulaşmasını sağlamaktayız.

grafik tasarım

katalog, kurumsal kimlik gibi markanızın ihtiyaç duyabileceği basılı işlerin tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz. Yeni bir marka için logo tasarımından başlayan, kampanya stratejisi geliştirmeye kadar giden uzun bir periyodun her aşamasında size eşlik ediyor, sizin için analizler yaparak önerilerde bulunuyoruz. Tasarımları yaparken de süreçleri takip ederken de titizlikle çalışıyoruz.


Reklam danışmanlığı

bireysel olarak veya firma olarak satışını gerçekleştirdiğinizin ürünlerinizin ve hizmetlerinizin müşteri kitlesi içerisinde en çok aranma hacmine sahip ve geri dönüş sağlayabilecek olan kelimeleri tespit edip, size özel Google Ads reklam panelinize entegre ederek panelin takibini sağlayıp iyileştirme çalışmalarını ve sorunları gidermekteyiz.


BASKI HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIĞI

bireysel veya kurumsal tüm baskı işlemlerinizde; tabela, reklam ürünleri tasarımı, afiş, el ilanı, katalog, magnet, şekerlik gibi sizin ve işletmenizin tüm ihtiyaçlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

sosyal medya uzmanlığı

kurumsal sosyal medya hizmetimiz ile sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, aylık olarak sosyal medya hesaplarınıza firmanızın ürünlerini ve kimliğini tanıtacak bir şekilde özel video tasarlanarak müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.


arama motoru optimizasyou(seo)

dijital dünyadaki platformunuzun kaynak kodlarını Google ve diğer arama motoru uyumlu olmasını sağlayarak, bu süreç sonrasında sizlere potansiyel müşteri hedeflerinizde net dönüş sağlayacak kelimelerinizi tespit edip veya sizlerin sunduğu kelimelerin aranma hacimlerine göre  sizlere fiyat/gün raporu sunarak hizmet sağlamaktayız.


alan adı hizmeti

oluşturduğunuz alan adlarınızı, yeni oluşturacağınız alan adlarınızı veya tarafımıza transfer edeceğiniz tüm alan adı işlemlerinizi panelimiz üzerinden basit bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alınan alan adları anlık olarak aktifleşmekte olup havale yöntemi ile ödemesi yapılan alan adlarınızın kısa bir süre içerisinde aktifleşmesini sağlamaktayız.

mobil uygulama
iOS & Android

mobil uygulama

ios ve android bazlı mobil uygulamalarınızın yazımını yapmaktayız ve ayrıca güncellemeler sonrasında oluşabilecek yazılımsal hataları düzenli olarak gidermekte olup uygulamalarınıza eklemek istediğiniz yeni özellikleri çok kısa bir süre içerisinde eklemekteyiz…

profesyonel çizgimizden oluşan tasarımlarımız tüm cihazlar ile uyumlu!

reponsive
analiz ediyoruz

web siteniz için en önemli durum hedef kitleniz doğru seçildi mi? bu sorunun cevabını aşamalara başlamadan önce koala analiz ederek hedef kitlenizi tespit edip işlemlere başlamakta.

kodsal yapı

google ve diğer arama motorlarının yapısal veri test araçlarında kurallara uygun bir şekilde oluşturulmasını sağlamaktayız.

tüm cihazlara uyumluluk

sayfalarınızın tasarımlarını yaparken ve kodlarken tüm cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

mobil uygulama

web sayfanızın bir de mobil uygulamaya ihtiyacı var mı? eğer bu sorunun cevabı evet ise koala size anlık sayfa akışının sağlanabileceği bir ios & android tabanlı mobil uygulama hizmeti sunmakta.

arama motoru optimizasyonu

hizmet sunduğunuz sektörünüzdeki hedef kelimeler analiz edilip aranma hacimlerine göre veya istediğiniz kelimelere göre koala işlem yapmakta.

periyodik güncelleme

yapılan işlemler sonrasında çıkacak olan tüm sorunları ve güncelleştirmeleri aylık olarak yakından takip edebiliriz.

yüksek kalitede tasarımlar!

profesyonel ve güçlü çözümler sunan koala, tasarımlarını en yüksek çözünürlükte ve baskıda problem yaşanmayacak bir şekilde teslim etmektedir.

kurumsal kimlik

işletmenizin ihtiyacı olan çalışmalar, mark up çalışmalarımız ile hayat buluyor!

dijital görüntü

dijital ekran görüntüsünde kalitesini zirvede sunan koala akıllı cihazlarınızda bile aynı kaliteyi sunmakta!

profesyonel cizimler

bi kahveye ne dersiniz?

iletişim
kısaca biz

2010 yılından itibaren profesyonel olarak reklam sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile bir çok kurumsal firmanın yolculuğuna eşlik ediyoruz.


 

Turuncu Logo

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Koala Whatsapp Hattı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?